Čia pateikiami dažniausiai užduodami klausimai apie tai, kaip pirkti bilietus internetu. Jei atsakymo į savo klausimą nerasite, prašome susisiekti su mumis el. paštu: [email protected] arba telefonu +370 (5) 275 17 51 (pirmadieniais - šeštadieniais nuo 7 iki 22 val., sekmadieniais nuo 8 iki 20 val.)

Loterijos bilietus galite pirkti dviem būdais:

  • Užsiregistravę Perlas.lt svetainėje;
  • Be registracijos.

UŽSIREGISTRAVUSIEMS žaidėjams iš karto atidaroma „Žaidėjo sąskaita“, į kurią iš banko galima pervesti pasirinktą pinigų sumą būsimiems pirkiniams ir sutaupyti banko mokestį, nes mokėjimai iš „Žaidėjo sąskaitos“ papildomai neapmokestinami.

NESIREGISTRAVĘ žaidėjai už bilietus moka tiesiai iš savo e-banko sąskaitos. Mokant už bilietus iš e-banko sąskaitos, jie atsiras „Mano bilietuose“ tik bankui patvirtinus mokėjimą – tai gali užtrukti kelias minutes. Prieš pirkimą Jums reikės įvesti savo el. pašto adresą ir slaptažodį – šie duomenys reikalingi tam, kad galėtumėte prisijungti ir matyti savo bilietus skyrelyje „Mano bilietai“.

Terminalinio prekybos tinklo ženklas „Perlas“ rinkoje startavo 1995 m. Tai plačiausias terminalinis prekybos tinklas Lietuvoje, apjungiantis daugiau kaip 2000 prekybos taškų ir įsteigtas tokių loterijų kaip „Jėga“, „Kenoloto“, „Teleloto“ bilietų platinimui. Vėliau pradėti platinti ir „Vikingų loto“ bei „Eurojackpot“ loterijų bilietai. Dalis visų šių loterijų gaunamų pajamų yra skiriama Lietuvos olimpiniam judėjimui ir sportui finansuoti: remiamos krepšinio, rankinio bei kitų sporto šakų komandos, taip pat Lietuvos krepšinio lygos ir įvairūs sporto klubai.

Plataus tinklo ir nuolat besiplečiančio paslaugų kiekio dėka „Perlas“ teikia visas svarbiausias paslaugas Jums patogioje vietoje. 2003 m. terminalo funkcionalumas pasipildė GSM ryšio sąskaitų papildymu, kiek vėliau pradėtos teikti ir įmokų bei mokesčių surinkimo paslaugos. Be to, nuo 2013 m. „Perlo“ terminalai teikia draudimo ir kreditų išdavimo tarpininkavimo, pinigų išgryninimo bei pervedimo paslaugas.

Siekiant užtikrinti paslaugų kokybę, draudimo ir kreditų išdavimo tarpininkavimo paslaugos teikiamos bendradarbiaujant su patikimais partneriais - 7 iš 8 didžiausių draudimo bendrovių Lietuvoje, kreditų „4 Finance“ grupės prekiniais ženklais „SMSCredit.lt“ ir „Vivus.lt“. O pinigus išsigryninti gali visų Lietuvoje veikiančių bankų kortelių turėtojai.